Klimatizace a servis vzduchotechniky - montáž, prodej

Montáž klimatizace v Praze,Středočeském kraji a na celém území České republiky

24. 11. 2016

Firma OTTA-vzduchotechnika a klimatizace s.r.o. , www.otta-vzduchotechnika.cz , zajišťuje kompletní dodávku a montáž klimatizace,vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Montáž klimatizace realizujeme na území celé ČR.Jedná se zejména o montáž klimatizace Praha,Středních,Východních a Severních Čechách,rovněž tak na území Západních a Jižních Čech. Montáž klimatizace provádějí vlastní zaměstnanci- kvalifikovaní technici a montéři vlastnící potřebné certifikáty a oprávnění.Certifikát a oprávnění elektro §50 je samozřejmostí. Díky kvalitnímu technickému vybavení,vozovému parku a dlouhodobým zkušenostem realizujeme i nejnáročnější montáže klimatizace a vzduchotechniky. Záruka 36.měsíců na vše je samozřejmostí !!!!

Firma OTTA-vzduchotechnika a klimatizace s.r.o. , www.otta-vzduchotechnika.cz , zajišťuje kompletní dodávku a montáž klimatizace,vzduchotechniky a tepelných čerpadel.
Montáž klimatizace a servis realizujeme na území celé ČR.Jedná se zejména o servis a montáž klimatizace v Praze a Středočeském kraji,Východních a Severních Čechách,rovněž tak na území Západních a Jižních Čech.
Montáž klimatizace provádějí vlastní zaměstnanci- kvalifikovaní technici a montéři vlastnící potřebné certifikáty a oprávnění.Certifikát a oprávnění elektro §50 je samozřejmostí.
Díky kvalitnímu technickému vybavení,vozovému parku a dlouhodobým zkušenostem realizujeme i nejnáročnější montáže klimatizace a vzduchotechniky.
Záruka 36.měsíců na vše je samozřejmostí !!!!

Montáž klimatizace v Praze  a celá Česká republice . 

Fotogalerie