Klimatizace a servis vzduchotechniky - montáž, prodej

MITSUBISHI ELECTRIC-Naše firma je oficiálním dealerem klimatizace MITSUBISHI ELECTRIC

27. 02. 2008

Klimatizace MITSUBISHI MITSUBISHI ELECTRIC špička v oboru klimatizace, pro nejnáročnější firemní i soukromé uživatele pro něž je na prvním místě kvalita. Firma OTTA-vzduchotechnika a klimatizace je novým oficiálním dealerem společnosti MITSUBISHI ELECTRIC pro Středočeský,Východočeský kraj a oblast Prahy.

Jaro je tu, připravte se na příští parné léto.Jarní sleva na kompletní sortiment  MITSUBISHI ELECTRIC -20% s dopravou na místo montáže ZDARMA.Garantujeme nejnižší cenu v ČR.Inovované typy klimatizačních jednotek MITSUBISHI ELECTRIC k dodání v plném sortimentu vč. systémů s proměným průtokem VRV.

Vzhledem jarnímu období nabízíme pro toto období našim zákazníkům slevu z kompletní řady limatizace  MITSUBISHI ELECTRIC  -20 % z ceníkových cen. Toto se týká i originálního příslušenství (zimní sady,distributory atd.).Navíc ke každé sestavě klimatizační jednotky MITSUBISHI servis po dobu jednoho roku ZDARMA.

Součástí je doprava klimatizace MITSUBISHI ELECTRIC na místo instalace ZDARMA.

Jsme certifikováni zastoupením MITSUBISHI ELECTRIC pro prodej a montáž celého sortimentu  MITSUBISHI.Z tohoto důvodu prodlužujeme záruční dobu na námi dodané KLIMATIZACE MITSUBISHI ELECTRIC oproti konkurenčním montážním firmám na záruku 36.měsíců na dodávku a montáž.

Garantujeme nejnižší cenu klimatizace  na trhu v ČR.

Většina modelů klimatizace MITSUBISHI  skladem k okamžitému dodání.

Fotogalerie